Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

VLI

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
129938
23.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-23
oktober 2019
129956
20.
14:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 22-19
129950
23.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 25-28
129959
26.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Trollesmindehallen 24-26
129942
29.
19:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI TunehallerneTune-Hallerne 1 24-19
november 2019
129968
03.
14:15 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 30-27
129972
10.
18:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Rødovre Stadionhal 25-21
129975
18.
19:45 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-29
129986
25.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-24
129987
30.
15:25 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-23
december 2019
129998
08.
14:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 26-25
januar 2020
130007
09.
18:50 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 25-25
130004
15.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 25-23
130016
19.
15:00 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 18-21
130022
26.
15:10 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 26-23
februar 2020
130027
01.
16:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-25
130034
23.
11:10 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 18-27
marts 2020
130039
01.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 20-29
130046
08.
13:25 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-18
130048
14.
16:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Dansborg Hallen
130058
22.
15:40 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
130060
29.
11:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A

Vælg forbund

Luk