Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

VLI

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
129938
23.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-23
oktober 2019
129956
20.
14:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 22-19
129950
23.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 25-28
129959
26.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Trollesmindehallen 24-26
129942
29.
19:30 Tune IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI TunehallerneTunehallerne 1 24-19
november 2019
129968
03.
14:15 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 30-27
129972
10.
18:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Rødovre Stadionhal 25-21
129975
18.
19:45 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
129986
25.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
129987
30.
15:25 FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
december 2019
129998
08.
14:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
januar 2020
130004
05.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130007
12.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
130016
19.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
130022
26.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
februar 2020
130027
02.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
130034
23.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
marts 2020
130039
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
130046
08.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130048
15.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Dansborg Hallen
130058
22.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130060
29.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A

Vælg forbund

Luk