Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Team Nørrebro

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
129941
29.
15:10 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 24-22
oktober 2019
129946
06.
15:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-24
129934
14.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-30
129951
20.
14:10 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Hal C 23-23
129958
26.
15:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-27
november 2019
129964
02.
16:30 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-24
129971
10.
15:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 27-27
129979
17.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 24-28
129982
24.
15:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 28-26
december 2019
129988
01.
14:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 28-27
129998
08.
14:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 26-25
januar 2020
130000
05.
11:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 28-21
130010
09.
19:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen B 27-23
130012
19.
10:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 19-27
130021
25.
18:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-27
februar 2020
130025
01.
13:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 20-34
130031
23.
17:35 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 29-23
130036
25.
21:00 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Dansborg Hallen 28-17
marts 2020
130042
09.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 19-20
130050
15.
14:45 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro TunehallerneTune-Hallerne 1
130056
22.
16:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Rødovre Stadionhal
130060
29.
11:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A

Vælg forbund

Luk