Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Team Faxe Håndbold

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
133508
26.
20:15 Svend Gønge IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Svend Gønge-hallen 23-18
133517
29.
15:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Haslev-hallerne 20-19
oktober 2019
133521
04.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 31-23
133529
20.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Gerlev Idrætshøjskole 32-22
133535
27.
12:45 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Haslev-hallerne 30-23
133540
31.
20:35 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Høng-HallenHøng-hallen 27-25
november 2019
133547
10.
14:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 NFØ Håndbold Rønnede-hallen, Kongsted 20-24
133553
16.
14:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Jernløse Håndbold 2 Faxe-hallen 29-23
133555
21.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Røsnæshallen 28-14
december 2019
133565
01.
14:00 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Haslev-hallerne 15-27
133566
08.
15:20 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
januar 2020
133576
07.
20:45 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Holberg-hallen 23-18
133583
12.
15:40 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Faxe-hallen 25-24
133589
16.
20:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Haslev-hallerne 25-25
133591
26.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Østofte-hallen 21-21
133601
30.
20:40 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Haslev-hallerne 26-25
februar 2020
133605
23.
14:00 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Nordrup-hallen 30-24
marts 2020
133613
01.
16:45 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Faxe-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
133614
08.
15:30 Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Jernløse-hallen 31-27
133625
15.
14:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Haslev-hallerne
133628
22.
15:00 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Dalby-hallen
133637
26.
20:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne

Vælg forbund

Luk