Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Slagelse Håndboldklub

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
133510
20.
20:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Holberg-hallen 18-19
133512
28.
15:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Jernløse Håndbold 2 Spar Nord Arena Slagelse 21-24
oktober 2019
133520
06.
15:05 Svend Gønge IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Svend Gønge-hallen 22-29
133533
27.
15:30 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Nordrup-hallen 24-24
november 2019
133536
02.
14:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Spar Nord Arena Slagelse 39-18
133543
10.
15:00 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dalby-hallen 24-33
133548
15.
19:00 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Gerlev Idrætshøjskole 28-30
133557
22.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 21-32
december 2019
133564
01.
15:00 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Høng-HallenHøng-hallen 20-24
133566
08.
15:20 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
133524
11.
20:45 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Spar Nord Arena Slagelse 29-19
januar 2020
133572
05.
15:30 Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Jernløse-hallen 20-24
133578
08.
20:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Spar Nord Arena Slagelse 30-20
133590
22.
20:45 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 NFØ Håndbold Spar Nord Arena Slagelse 26-25
februar 2020
133596
02.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Østofte-hallen 19-31
133602
23.
15:20 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Spar Nord Arena Slagelse
133608
29.
15:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Spar Nord Arena Slagelse
marts 2020
133619
04.
19:30 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Spar Nord Arena Slagelse
133585
07.
14:45 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Rørby-hallen
133620
15.
15:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Spar Nord Arena Slagelse
133626
21.
15:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
133637
26.
20:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne

Vælg forbund

Luk