Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

HF Kalundborg

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
133507
22.
14:30 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 NFØ Håndbold Rørby-hallen 21-21
133514
29.
16:15 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Dalby-hallen 29-33
oktober 2019
133519
05.
13:10 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Rørby-hallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
133531
24.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Røsnæshallen 19-19
november 2019
133537
04.
20:15 Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Jernløse-hallen 26-24
133544
10.
15:10 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Røsnæshallen 25-20
133552
17.
15:45 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Høng-HallenHøng-hallen 19-25
133555
21.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Røsnæshallen 28-14
133561
30.
14:45 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Rørby-hallen 31-20
december 2019
133571
08.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Gerlev Idrætshøjskole 21-21
133524
11.
20:45 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Spar Nord Arena Slagelse 29-19
januar 2020
133573
05.
14:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Rørby-hallen 20-21
133583
12.
15:40 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Faxe-hallen 25-24
133594
25.
17:45 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Holberg-hallen 27-16
februar 2020
133598
08.
14:30 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Jernløse Håndbold 2 Rørby-hallen 23-14
133604
22.
16:45 Svend Gønge IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Svend Gønge-hallen
133615
25.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
marts 2020
133609
01.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Østofte-hallen
133629
04.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
133585
07.
14:45 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Rørby-hallen
133623
19.
19:15 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Nordrup-hallen
133633
28.
13:45 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Rørby-hallen

Vælg forbund

Luk