Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

TMS, Ringsted 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
127894
22.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Hallerne i Nykøbing 16-19
127899
26.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 24-16
oktober 2019
127903
06.
15:50 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 22-23
127915
25.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 17-20
127923
31.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Frederiksberg-hallen 14-23
november 2019
127928
07.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-15
127944
24.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 17-16
december 2019
127950
01.
14:30 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Horbelev-hallen 19-24
127953
08.
18:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Dansk Kabel TV Arena 15-21
127910
12.
20:00 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 18-12
januar 2020
127958
05.
12:30 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Jernløse-hallen 15-26
127969
19.
16:45 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 21-22
februar 2020
127982
02.
18:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Dansk Kabel TV Arena 30-16
127978
04.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Høng-HallenHøng-hallen 13-14
127987
08.
15:45 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 19-19
127965
16.
16:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena 17-17
marts 2020
127995
01.
19:45 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Dansk Kabel TV Arena 23-18
128007
13.
20:15 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
128013
27.
20:15 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
128020
29.
15:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Dalby-hallen

Vælg forbund

Luk