Søg Håndboldinfo
Del

TM Tønder Håndbold 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131995
22.
17:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 36-23
131997
29.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-25
oktober 2019
132003
06.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 26-28
132009
19.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-18
132019
27.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen 27-22
november 2019
132020
03.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kløvermarkhallen, Haderslev Kløvermarkhallen, Hadersl. 25-23
132026
10.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-27
132033
16.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 18-18
132042
22.
19:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-24
december 2019
132047
01.
14:00 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-25
132051
07.
16:15 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 21-20
januar 2020
132058
05.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 29-31
132063
10.
19:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-30
132068
19.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 22-24
132075
26.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 30-28
februar 2020
132080
02.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-34
132087
24.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 20-28
132093
29.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 26-24
marts 2020
132101
08.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 17-16
132105
15.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132111
21.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132120
28.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE