Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

TM Tønder Håndbold 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131995
22.
17:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 36-23
131997
29.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-25
oktober 2019
132003
06.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 LillebæltshallerneLillebæltshallen A 26-28
132009
19.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-18
132019
27.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen 27-22
november 2019
132020
03.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Hjortebrohallen, HaderslevHjortebrohallen, Hadersl. 25-23
132026
10.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-27
132033
16.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 18-18
132042
22.
19:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 NyborghallerneNyborghallerne 1 24-24
december 2019
132047
01.
14:00 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 27-25
132051
07.
16:15 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 21-20
januar 2020
132058
05.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 29-31
132063
10.
19:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-30
132068
19.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Outrup Kultur & IdrætscenterBlåbjerghallen 22-24
132075
26.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 30-28
februar 2020
132080
02.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-34
132087
24.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 20-28
132093
29.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 26-24
marts 2020
132101
08.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 17-16
132105
15.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132111
21.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132120
28.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen

Vælg forbund

Luk