Søg Håndboldinfo
Del

HF Sønderborg 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131993
22.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 25-17
132000
28.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 20-26
oktober 2019
132005
06.
15:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 25-27
132012
20.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 33-23
november 2019
132023
03.
14:45 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 28-27
132029
10.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 26-32
132018
12.
20:15 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-23
132033
16.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 18-18
132041
23.
13:25 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 21-25
december 2019
132045
01.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 21-23
132053
06.
19:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 21-24
januar 2020
132059
05.
14:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 19-15
132062
09.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 2 29-23
132072
19.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-24
132076
27.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 19-24
februar 2020
132083
01.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 27-22
132091
23.
14:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 24-16
marts 2020
132097
01.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Skt. Jørgens Hallen 22-21
132101
08.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 17-16
132106
11.
20:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 16-24
132113
22.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg
132118
28.
14:30 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter

Vælg forbund

Luk
ANNONCE