Søg Håndboldinfo
Del

Sydstjernen LIF, Aabenraa 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
135657
01.
19:25 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
135665
06.
14:45 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Ribe HK Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 20-26
135671
20.
17:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Rødekrohallen 24-15
135674
27.
13:00 Haarby BK Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 28-23
november 2019
135683
03.
17:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Håndbold Rødekrohallen 20-34
135687
09.
16:45 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Herlufsholm Idrætscenter 33-21
135690
17.
13:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 24-18
135701
24.
17:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Rødekrohallen 24-24
december 2019
135702
01.
15:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Svendborg Idrætshal 18-15
135713
07.
17:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 17-21
135653
15.
16:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Rødekrohallen 22-26
januar 2020
135719
05.
16:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Rødekrohallen 29-25
135722
12.
16:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vester Skerningehallen 24-14
135731
18.
17:00 DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 20-26
135737
26.
12:10 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Haarby BK Håndbold Rødekrohallen 30-13
135742
30.
20:30 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-22
februar 2020
135749
23.
16:15 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Næstved/Herlufsholm Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 26-28
marts 2020
135754
01.
14:00 Ribe HK 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 16-30
135761
08.
17:10 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 25-24
135763
15.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
135773
22.
16:20 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Rødekrohallen
135775
26.
19:20 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE