Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Sydstjernen LIF, Aabenraa 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
135657
01.
19:25 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
135665
06.
14:45 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Ribe HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 20-26
135671
20.
17:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Rødekrohallen 24-15
135674
27.
13:00 Haarby BK Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 HaarbyhallerneHaarbyhallerne - Hal 1 28-23
november 2019
135683
03.
17:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Håndbold Rødekrohallen 20-34
135687
09.
16:45 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Herlufsholm Idrætscenter 33-21
135690
17.
13:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 24-18
135701
24.
17:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Rødekrohallen 24-24
december 2019
135702
01.
15:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Svendborg Idrætshal 18-15
135713
07.
17:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 17-21
135653
15.
16:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Rødekrohallen 22-26
januar 2020
135719
05.
16:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Rødekrohallen 29-25
135722
12.
16:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vester Skerningehallen 24-14
135731
18.
17:00 DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 20-26
135737
26.
12:10 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Haarby BK Håndbold Rødekrohallen 30-13
135742
30.
20:30 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-22
februar 2020
135749
23.
16:15 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Næstved/Herlufsholm Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 26-28
marts 2020
135754
01.
14:00 Ribe HK 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ribe FritidscenterRibe Fritidscenter 1 16-30
135761
08.
17:10 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 25-24
135763
15.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1
135773
22.
16:20 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Rødekrohallen
135775
26.
19:20 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1

Vælg forbund

Luk