Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

lørdag 21. sep
Kl: 16:10 Odense Håndbold - Herning-Ikast Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 22. sep
Kl: 15:10 GOG - Chekhovskie Medvedi (RUS) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 22. sep
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - HC PPD Zagreb (CRO) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 23. sep
Kl: 20:00 Bjerringbro-Silkeborg - TTH Holstebro Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 24. sep
Kl: 20:00 Skanderborg Håndbold - Århus Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 25. sep
Kl: 18:00 C.S. Dinamo Bucuresti (ROU) - GOG EC Herrer · Pulje 1
DR2
onsdag 25. sep
Kl: 18:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold - Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 25. sep
Kl: 20:30 SønderjyskE Herrer - Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 26. sep
Kl: 20:00 Mors-Thy Håndbold - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 28. sep
Kl: 16:10 Fredericia Håndboldklub - Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 29. sep
Kl: 17:00 RK Celje Pivovarna Lasko (SLO) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
lørdag 05. okt
Kl: 16:10 KIF Kolding - Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 06. okt
Kl: 16:50 Team Esbjerg - CSM Bucuresti (ROU) EC Damer · Pulje 1
DR1
mandag 07. okt
Kl: 20:00 Herning-Ikast Håndbold - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 09. okt
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 09. okt
Kl: 20:30 Skjern Håndbold - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 10. okt
Kl: 20:00 SønderjyskE Herrer - Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 12. okt
Kl: 16:10 Ribe-Esbjerg HH - Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 12. okt
Kl: 18:00 MKS Perla Lublin (POL) - Team Esbjerg EC Damer · Pulje 1
DR2
søndag 13. okt
Kl: 15:10 GOG - Orlen Wisla Plock (POL) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 13. okt
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - MOL-Pick Szeged (HUN) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 14. okt
Kl: 20:00 Nykøbing F. Håndbold - Silkeborg-Voel KFUM HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 19. okt
Kl: 14:30 Team Esbjerg - Rostov-Don (RUS) EC Damer · Pulje 1
DR1
lørdag 19. okt
Kl: 16:10 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 20. okt
Kl: 15:10 GOG - Kadetten Schaffhausen (SUI) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 20. okt
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - SG Flensburg-Handewitt (GER) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 21. okt
Kl: 20:00 Viborg HK - Horsens Håndbold Elite HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 22. okt
Kl: 20:00 Aarhus United - Silkeborg-Voel KFUM HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 23. okt
Kl: 18:30 Team Esbjerg - Randers HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 23. okt
Kl: 20:30 Nykøbing F. Håndbold - Odense Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 24. okt
Kl: 17:45 Norge - Spanien Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 24. okt
Kl: 20:15 Danmark - Frankrig Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2
lørdag 26. okt
Kl: 13:30 Frankrig - Norge / Spanien Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 26. okt
Kl: 16:10 Danmark - Norge / Spanien Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2
mandag 28. okt
Kl: 20:00 Horsens Håndbold Elite - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 29. okt
Kl: 18:30 Team Esbjerg - Herning-Ikast Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. okt
Kl: 18:30 Aarhus United - Odense Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 31. okt
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 31. okt
Kl: 20:15 Kadetten Schaffhausen (SUI) - GOG EC Herrer · Pulje 1
DR3
torsdag 31. okt
Kl: 20:30 TTH Holstebro - Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 02. nov
Kl: 14:00 Rostov-Don (RUS) - Team Esbjerg EC Damer · Pulje 1
DR1
lørdag 02. nov
Kl: 16:10 Skjern Håndbold - KIF Kolding Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 02. nov
Kl: 17:15 Paris Saint-Germain HB (FRA) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
mandag 04. nov
Kl: 20:00 Bjerringbro-Silkeborg - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 10. nov
Kl: 13:30 CSM Bucuresti (ROU) - Team Esbjerg EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 10. nov
Kl: 15:10 GOG - IFK Kristianstad (SWE) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 10. nov
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - Barca (ESP) EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 16. nov
Kl: 14:00 Chekhovskie Medvedi (RUS) - GOG EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 17. nov
Kl: 15:10 Team Esbjerg - MKS Perla Lublin (POL) EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 24. nov
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - Paris Saint-Germain HB (FRA) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 01. dec
Kl: 16:50 GOG - C.S. Dinamo Bucuresti (ROU) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 01. dec
Kl: 19:00 SG Flensburg-Handewitt (GER) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
tirsdag 17. dec
Kl: 18:30 TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 17. dec
Kl: 20:30 Aalborg Håndbold - GOG Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. dec
Kl: 18:30 Århus Håndbold - TTH Holstebro Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. dec
Kl: 20:30 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport

Vælg forbund

Luk