Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

lørdag 19. jan
Kl: 18:00 Frankrig - Spanien VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
DR1
lørdag 19. jan
Kl: 18:00 Tunesien - Sverige VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
TV2 Sport
lørdag 19. jan
Kl: 20:30 Tyskland - Island VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
TV2 Sport
lørdag 19. jan
Kl: 20:30 Danmark - Ungarn VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
DR1
søndag 20. jan
Kl: 18:00 Ungarn - Tunesien VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
TV2 Sport
søndag 20. jan
Kl: 18:00 Brasilien - Kroatien VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
DR2
søndag 20. jan
Kl: 20:30 Island - Frankrig VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
DR3
søndag 20. jan
Kl: 20:30 Norge - Egypten VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
TV2 Sport
mandag 21. jan
Kl: 18:00 Spanien - Brasilien VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
DR2
mandag 21. jan
Kl: 18:00 Sverige - Norge VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
TV2
mandag 21. jan
Kl: 20:30 Egypten - Danmark VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
DR1
mandag 21. jan
Kl: 20:30 Kroatien - Tyskland VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
TV2 Sport
onsdag 23. jan
Kl: 15:30 Brasilien - Island VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
TV2 Sport
onsdag 23. jan
Kl: 15:30 Tunesien - Egypten VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
DR2
onsdag 23. jan
Kl: 18:00 Norge - Ungarn VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
DR2
onsdag 23. jan
Kl: 18:00 Frankrig - Kroatien VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
TV2 Sport
onsdag 23. jan
Kl: 20:30 Tyskland - Spanien VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 1
DR TV
onsdag 23. jan
Kl: 20:30 Danmark - Sverige VM 2019 DEN/GER mellemrunde · Gruppe 2
TV2
lørdag 26. jan
Kl: 14:30 Odense HC - Brest Bretagne Handball (FRA) EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 27. jan
Kl: 19:30 Buducnost (MNE) - København Håndbold EC Damer · Pulje 1
TV3 MAX
tirsdag 29. jan
Kl: 18:30 Silkeborg-Voel KFUM - Aarhus United HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. jan
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. jan
Kl: 20:30 Viborg HK - København Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 02. feb
Kl: 16:10 Aalborg Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 04. feb
Kl: 18:30 KIF Kolding - Nordsjælland Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
mandag 04. feb
Kl: 19:00 København Håndbold - Odense HC EC Damer · Pulje 1
TV3 Sport
tirsdag 05. feb
Kl: 18:30 Bjerringbro-Silkeborg - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 06. feb
Kl: 18:30 Herning-Ikast Håndbold - Viborg HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 07. feb
Kl: 20:15 TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 09. feb
Kl: 15:00 TTH Holstebro - HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) EC Herrer · Pulje 1
TV3 MAX
lørdag 09. feb
Kl: 16:10 Mors-Thy Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 09. feb
Kl: 19:30 KS Azoty-Pulawy SA (POL) - GOG Håndbold EC Herrer · Pulje 1
TV3 MAX
søndag 10. feb
Kl: 15:00 Metz (FRA) - København Håndbold EC Damer · Pulje 1