Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Øresund Håndbold

Alle
Vælg Holdnavn Række Pulje Distrikt
Øresund Håndbold U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 5 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 1 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Stævne 3: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 11. november 2018 (10) Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 1 Stævne 3: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 11. november 2018 (10) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold Stævne 3: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 11. november 2018 (11) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3 Stævne 4: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 24. november 2018 (10) Julestævne Pulje 5 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold Stævne 4: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 24. november 2018 (10) Julestævne Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Stævne 4: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 24. november 2018 (10) Julestævne Pulje 7 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3 Stævne 5: U-8 - 8 år meget øvede - Drenge, total håndbold den 9. december 2018 (10) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Stævne 5: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 9. december 2018 (10) Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 1 Stævne 5: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 9. december 2018 (10) Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3. Division Herrer Pulje 6 Håndbold Region Øst
Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3. Division Damer Pulje 6 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund 2 U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3 Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Pige A2 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-9 Drenge B2 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK-Øresund U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-19 Damer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kvartfinaler Håndbold Region Øst

Vælg forbund

Luk