Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Øresund Håndbold

Holdnavn Række Pulje Distrikt
Øresund Håndbold U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 5 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 9. september 2018 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 1 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge - 1. division - Niveaustævne den 2. september 2018 Pulje 4 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 1. september 2018 Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Pige - 1. division - Niveaustævn den 1. september 2018 Pulje 4 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Pige - 2. division - Niveaustævne den 2. september 2018 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge - 1. division - Niveaustævne den 16. september 2018 Pulje 2 Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-18 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 16. september 2018 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3. Division Herrer Pulje 6 Håndbold Region Øst
Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer Pulje 4 Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge - 1. division - Niveaustævne den 1. september 2018 Pulje 5 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge - 1. division - Niveaustævne den 15. september 2018 Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge C - Niveaustævne den 9. september 2018 Pulje 5 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge B - Niveaustævne den 2. september 2018 Pulje 9 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold - trukket 23082018 U-12 Drenge C - Niveaustævne den 1. september 2018 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde Pulje 7 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3. Division Damer Pulje 6 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund 2 U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel Pulje 7 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3 Serie 4 Damer - 1.halvdel Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Pige - 1. division - Niveaustævne den 8. september 2018 Pulje 5 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Pige C - Niveaustævne den 9. september 2018 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Pige B - Niveaustævne den 2. september 2018 Pulje 10 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Pige B - 1. halvdel Pulje 9 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Pige B - Niveaustævne den 9. september 2018 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Pige C - Niveaustævne den 8. september 2018 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde Pulje 8 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Pige B - Niveaustævne den 1. september 2018 Pulje 7 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde HRØ - Oversiddere Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 1. runde HRØ - Oversiddere Håndbold Region Øst

Vælg forbund

Luk