Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Piger årgang 2006

Følgende spillere er udtaget til Kredstræning 23. oktober 2020

Vigtig! - Corona Protokol: Læs Her

Aflysning 25.09.20: Læs Her

Opdateret 22.09.20

Navn: Klub:
Alberte Christensen Team Esbjerg HK
Amalie Marie Grønaa Lund-Jensen Rødding IF
Anne Knudsen Tønder SF
Camilla Schrøder Skærbæk Håndboldklub
Caroline Svarrer Team Esbjerg HK
Cecilie Maria Kühne Nielsen Rødding IF
Cecilie Søes Christensen Rødding IF
Chanelle Bodin Tønder SF
Ditte Permin Varde HK
Elizabeth Do Tønder SF
Emma Nielsen Skærbæk Håndboldklub
Emmely Hansen Team Esbjerg HK
Fenya Windfeld Minke Nielsen Løgum IF
Frederikke Dall Agerschou Team Esbjerg HK
Frederikke Hørby Team Esbjerg HK
Freya Emilie Pedersen Team Esbjerg HK
Frida Brunsgaard Kristensen Team Esbjerg HK
Hanna Bjerre Team Esbjerg HK
Josefine Brodde Team Esbjerg HK
Julie Frøjk Tistrup-Hodde Håndbold
Katrine christensen Rødding IF
Katrine Settgast Skærbæk Håndboldklub
Kirsti Barsingerhorn Tønder SF
Laura Hvirring Team Esbjerg HK
Leah Birkebæk Knudsen Skærbæk Håndboldklub
Louise Haandbæk Team Esbjerg HK
Lærke Andreassen IF 92, Esbjerg
Mathilde Dahlstrøm Dam Ribe HK
Mie Lønborg Eriksen Ribe HK
Mie Skovgård Bechmann Team Esbjerg HK
Mille Howe Madsen SGI-Håndbold, Esbjerg
Nicoline Kjær Nielsen Team Esbjerg HK
nikoline skov johansen Ribe HK
saharbatul ibrahimi Løgum IF
Sarah Krabbe Kristensen Team Esbjerg HK
Signe Pille Team Esbjerg HK
Sille Tange Andreasen Team Esbjerg HK
Sisse Høhrmann Pedersen Ribe HK
Sofie Lund Johnsen Team Esbjerg HK
Stine Monberg Ribe HK
Tilde Lund Lund Pedersen Ribe HK
Victoria Mikkelsen SGI-Håndbold, Esbjerg

Aktivitetskalender - der trænes fredage  
             

Træning "Åben Træning" - for alle 
21. Februar 18.00 - 20.00 Rødding
20. marts 18.00 - 20.00 Rødding
Træning - Løbende udtagelse
24. April 18.00 - 20.00 Rødding
15. Maj 18.00 - 20.00 Rødding
25. September 18.00 - 20.30 Ribe
23. Oktober 18.00 - 20.00 Rødding
06. November 18.00 - 20.00 Rødding
27. November 18.00 - 20.00 Ribe
Kredsstævne samt forberedende Træningslejr 2021
02.-03. Januar  Træningslejr Nærmere følger
16.-17. Januar  Kredsstævne Nærmere følger

 

HOLDLEDER - AFBUD
Pia Berg Matzen 51368843
Træner
Træner
Jonas Zielke Kragelund 21298446
Træner
Formand
Jesper Farbæk Christensen 24207849

Vælg forbund

Luk
ANNONCE