Turneringer & Stævner
Del

Samlet oversigt over lokale rækker 20/21

HOLD I FASTE LOKALE RÆKKER FØR OMBRYDNING - HERRER

Jyllandsserien Herrer
BSS Sport, Aarhus
Hasle KFUM
JAI, Århus 2
Stavtrup IF
VRI, Risskov 3

 

Serie 1 Herrer
AGF, Århus 3
ASA, Århus
Hasle KFUM 2
HEI, Skæring 3
Lystrup IF
Viby IF 2

 

Serie 2 Herrer
AGF, Århus 4
AIA-Tranbjerg
CHK, Aarhus 2
Hammel GF 2
HEI, Skæring 4
IK Skovbakken 3
IK Skovbakken 4
JAI, Århus 3
Team Favrskov Håndbold 2
Todbjerg-Mejlby IF 2
VRI, Risskov 4
Århus Fremad

 

Serie 3 Herrer
AIA-Tranbjerg 2
AIA-Tranbjerg 3
ASA, Århus 2
BMI, Egelund
BMI, Egelund 2
Brabrand IF Håndbold 3
Harlev IK
Hou IF
Hørning Håndbold 3
Hørning Håndbold 4
JAI, Århus 4
JAI, Århus 5
Lystrup IF 2
Odder Håndbold 3
Sabro IF
Skødstrup SF
Skødstrup SF 2
Solbjerg IF
VRI, Risskov 5
Århus Fremad 2

HOLD I FASTE LOKALE RÆKKER FØR OMBRYDNING - Damer

Jyllandsserien Damer
CHK, Aarhus 2
Hammel GF
Hasle KFUM 2
Odder Håndbold
Stavtrup IF

 

Serie 1 Damer
ASA, Århus 2
ASA, Århus 3
CHK, Aarhus 3
Århus Fremad 2
JAI, Århus 2
Todbjerg-Mejlby IF

 

Serie 2 Damer
AGF, Århus 3
AIA-Tranbjerg
Brabrand IF Håndbold 2
CHK, Aarhus 6
Harlev IK
Hasle KFUM 3
JAI, Århus 3
Lystrup IF 2
IK Skovbakken 4
VRI, Risskov 3
VRI, Risskov 4
Viby IF 2

 

Serie 3 Damer
AGF, Århus 4
AIA-Tranbjerg 2
ASA, Århus 4
BMI, Egelund
Hørning Håndbold 2
Hørning Håndbold 3
Brabrand IF Håndbold 3
CHK, Aarhus 5
CHK, Aarhus 4
CHK, Aarhus 7
CHK, Aarhus 9
Hou IF
JAI, Århus 5
JAI, Århus 4
Katrinebjergs Atletikforening
Lystrup IF 3
IK Skovbakken 7
IK Skovbakken 6
IK Skovbakken 5
Stavtrup IF 2
Stjær BK
Team Favrskov Håndbold 2
Team Favrskov Håndbold 3
Viby IF 3

 

Serie 4 Damer
Brabrand IF Håndbold 4
CHK, Aarhus 8
Hasle KFUM 4
Sabro IF
Skødstrup SF
Solbjerg IF
Team Favrskov Håndbold 4
TMG, Mårslet
tst, Tilst

Der tages forbehold for trykfejl.

Turneringsudvalget

Kenneth Sig Jensen Formand
89381628(Privat telefon)
Thomas Van Elst
Medlem
28605065(Privat mobil)
Vibeke Rasmussen
Medlem
29463985(Privat mobil)

Vælg forbund

Luk
ANNONCE