Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Drenge

 

Årgang 2004

Nedenstående spillere indkaldes til samling:

 

Fredag den 15. december 2019
Kl. 11.30 - 14.30
Sted: Skæring-hallen

 

Medbring: Hvid t-shirt, bold og drikkedunk.

 

De samme spillere vil blive indkaldt til samling d. 3 januar 19.00-21.00 i HEI-Hallen

 

Navn Klub
Emil Holm Hansen Brabrand IF
Johan Juul Jørgensen Brabrand IF
August Søndergaard Svenningsen HEI-Skæring
Frederik Jægerum HEI-Skæring
Hjalte Lykke HEI-Skæring
Magnus  Strømkjær Pedersen HEI-Skæring
Oscar Møller HEI-Skæring
Oskar Laursen HEI-Skæring
Peder Møller Kjeldgaard HEI-Skæring
Simon Skovhus Jensen HEI-Skæring
Victor Ilsøe HEI-Skæring
Carl Knudsen Hørning/Skanderborg
Joachim Pedersen Hørning/Skanderborg
Mads Graugaard Hørning/Skanderborg
Magnus Danielsen Hørning/Skanderborg
Mathias Mailand Jensen Hørning/Skanderborg
Oliver Bjørn Hørning/Skanderborg
Marius Ploug Meineche VIES
Jonas Bregnhøj VRI

 

 

 

 

 

Årgang 2005

Kredstrænerne har sat navne på de spillere, der på baggrund af iagttagelsen indkaldes til kredstræning.
Træningen foregår fra 19.00-20.45.

Tid og sted

Fredag d. 6. december 2019
Kl.: 19.00-ca. 21.15 (omklædt fra start)
HEI-hallen

Medbring
Bold, drikkedunk og hvid T-shirt

Navn Klub
Kristian Overgaard AGF
Christian Sejr Petersen BMI/Odder
Jeppe Schreiber Østergaard BMI/Odder
Emil Duus Brabrand
Marius Schøler Troelsen Brabrand
Mathias Frederiksen Brabrand
Lasse Søballe Hadsten
Jonas Hald Meier Harlev
Anders Christian Tomassen HEI
Markus Heilig HEI
Simon Brixvold Hviid HEI
Elias Bing Hørning
Ludvig Henriksen Hørning
Lukas Emdorf Hørning
Lukas Holm Hørning
Magnus Lindeborg Hørning
Mathias Knudsen Hørning
Mathias Bank Pallesen Lystrup
Simon Grand Lystrup
Mathias Oldenborg Rehmeier Skovbakken
Sebastian Schou Bang Skovbakken
Frederik Kragelund TFH
Lukas Emil Kalmayer TMG
Frederik Dolleris Viby-Stavtrup
Magnus Parsberg Viby-Stavtrup
Marius Nørsøller Viby-Stavtrup
Nikolaj Christensen Viby-Stavtrup
Viktor Lignell Viby-Stavtrup
Asbjørn Svejstrup VRI
Hugo Holm VRI
Nikolai Lauersen VRI
Oscar McCormick VRI
Peter Bastian Houlberg VRI
Tristian Theilgaard VRI

 

 

  Retur til toppen  

Vælg forbund

Luk