Om HRØ
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Døm selv liste den 9. december 2018

Skrevet af Rebecca Nielsen
07. dec 2018Kl. 12:13

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Spillested
707814 09:30 U-12 DA Ajax København FIF Bavnehøj Arena
707876 09:30 U-12 DA Blovstrød HF Gundsølille SG&I Blovstrød-hallen
710365 12:00 OGB HGI Værløse HK Buddinge Skolehal
707185 13:00 OBVM HGI Værløse HK Buddinge Skolehal
684158 14:00 S1D Søborg HUK HÅNDBOLD Buddinge Skolehal
710514 13:00 U-16 PA Dalby G&IF FHH 90/ Tune Dalby-hallen
708475 10:00 U-10 DA Ejby IF HVI Himmelev Ejby-hallen
709976 12:30 S3D Ejby IF 1968 VHC/Vidar 5 Ejby-hallen, Glostrup
710184 13:20 S4D Fredensborg HK 78 3 Øresund Håndbold 3 Fredensborg-hallen
713673 15:40 S2D Fredensborg HK 78 Øresund Håndbold 2 Fredensborg-hallen
712050 10:40 U-10 PA FIF HK 73 - Frederikssund Frederiksberg-Hallerne
714784 12:00 U-12 PA FIF Rødovre HK Frederiksberg-Hallerne
708506 09:50 U-10 DA BK Ydun Holte IF Frederiksberg-Hallerne
706799 15:00 OBE BK Ydun Holte IF Frederiksberg-Hallerne
708564 12:00 U-10 DA HK 73 - Frederikssund HØJ Frederikssund Hallen
707904 12:50 U-12 DA HK 73 - Frederikssund Slangerup HF Frederikssund Hallen
710424 14:00 OGB HK 73 - Frederikssund Slangerup HF Frederikssund Hallen
722165 15:00 OBVB HK 73 - Frederikssund Helsingør Håndbold Frederikssund Hallen
709946 12:00 S3D Ganløse HK Skensved IF Ganløsehallen
713674 15:00 S2D CIK 3 Værløse HK 3 Hal C
707216 16:10 OBVM CIK HK Viking Hal C
711301 08:35 U-12 PA Herlev/Hjorten Håndbold HIK Herlev-Hallen
715311 09:25 U-10 DA Herlev/Hjorten Håndbold Hillerød Håndbold Klub Herlev-Hallen
710426 15:30 OGB Hundested HK Team Kongevejen Hundested-hallen
710216 16:30 S4D Hundested HK 2 Skjold, Skævinge Hundested-hallen
710124 10:50 S4D KHKS Håndbold NFØ Håndbold 2 Kirke Hyllinge Hallen
707364 12:30 U-16 DA Lyngby HK FHH 90 / Tune Lyngbyhallen
713841 13:50 S2D Lyngby HK 3 VSH 2 Lyngbyhallen
714694 10:40 U-12 DA Team København (HK 94) Rødovre HK Rypark Hallen
684070 13:30 S1D Team København (HK 94) 2 Jersie HK Rypark Hallen
683980 14:40 S1D Team København (HK 94) FIF 5 Rypark Hallen
706494 17:00 S3H IF Frem, Bjæverskov Team Faxe Håndbold 2 Skovbo-hallen
707815 11:30 U-12 DA Amager SK Hvidovre IF Sundbyøster Idrætsanlæg
713582 12:20 S2D Amager Sundby KFUM Lynge-Uggeløse IF Sundbyøster Idrætsanlæg
714785 10:10 U-12 PA Tårnby HK Freja HK Travbane Hallen
710395 11:00 OGB Tårnby HK 2 Lyngby HK Travbane Hallen
715341 12:30 U-12 PA Ajax København BK Ydun Valby Hallen
710366 10:00 OGB Damsø/Mariendal Ledøje-Smørum HK Vanløsehallen
707186 19:30 OBVM Damsø/Mariendal Freja HK Vanløsehallen
711302 15:00 U-12 PA VSH Farum HF Virum-hallerne
740937 10:10 U-10 DB Nexø Håndboldklub Østermarie Idrætsforening Aakirkeby-hallerne
740940 11:00 U-10 DB AaIF Håndbold Viking/Rønne Håndbold Aakirkeby-hallerne

Vælg forbund

Luk