Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Max Hansen

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
maj 2019
108633
27.
18:15 Helsingør Håndbold U-15 Pige A - sommerturnering (04-05) | Pulje 1 Gladsaxe HG Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
107016
27.
19:15 Helsingør Håndbold U-15 Drenge A - sommerturnering (04-05) | Pulje 1 VHC/Vidar Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
108401
28.
21:00 Allerød Håndbold Klub Herre Senior B - sommerturneringen | Pulje 3 Gilleleje HK LillerødhallerneLillerød-hallen
juni 2019
120447
02.
09:55 Roskilde Håndbold Beachhandball, U-17P den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 02-03) | Pulje 2 Vakant 1 Vallensbæk StrandVallensbæk Strand bane 6
120443
02.
10:25 Haslev Idrætsefterskole 3 Beachhandball, U-17P den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 02-03) | Pulje 1 HUK Øresund 2 Vallensbæk StrandVallensbæk Strand bane 6
120474
02.
11:20 Team Faxe Håndbold Beachhandball, U-15P den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 04-05) | Pulje 2 KHKS Håndbold 2 Vallensbæk StrandVallensbæk Strand bane 3
120475
02.
11:45 Ålholm IF, Hillerød Beachhandball, U-15P den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 04-05) | Pulje 2 Vakant 1 Vallensbæk StrandVallensbæk Strand bane 3
120437
02.
14:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Beachhandball, Dame Senior den 02.06.19 i Vallensbæk | Pulje 1 VHC/Vidar Vallensbæk StrandVallensbæk Strand bane 2
120368
02.
14:30 SMUT BG 2 Beachhandball, U-15D den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 04-05) | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Vallensbæk StrandVallensbæk Strand bane 2
107209
03.
19:15 Helsingør Håndbold Dame Senior A - Sommerturneringen | Pulje 1 Freja HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
108405
03.
20:25 Helsingør Håndbold Herre Senior B - sommerturneringen | Pulje 3 Allerød Håndbold Klub Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
107864
04.
18:15 Espergærde IF U-12 Pige B - sommerturnering (07) | Pulje 2 Borsholm-S IF Espergærde-hallen
108375
06.
20:30 Store Lyngby SG&I Herre Senior B - sommerturneringen | Pulje 2 VHC/Vidar Ll. Lyngby træningshal
109011
07.
17:15 Helsingør Håndbold U-13 Pige B - sommerturnering (06) | Pulje 3 Espergærde IF Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
107091
07.
18:05 Helsingør Håndbold U-13 Drenge B - sommerturneringen (06) | Pulje 2 Slangerup HF Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
107212
11.
19:00 Helsingør Håndbold Dame Senior A - Sommerturneringen | Pulje 1 Helsingør Håndbold 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2
111949
13.
19:30 HUK Håndbold 2 Dame Senior C - Sommerturneringen | Pulje 5 HK 73 - Frederikssund Egedalshallen
107022
14.
17:45 Helsingør Håndbold U-15 Drenge A - sommerturnering (04-05) | Pulje 1 Jersie HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
108414
14.
18:45 Helsingør Håndbold Herre Senior B - sommerturneringen | Pulje 3 HØJ Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
111955
18.
19:30 HUK Håndbold 2 Dame Senior C - Sommerturneringen | Pulje 5 Ålholm IF, Hillerød Egedalshallen
108409
19.
20:15 Team Helsinge Håndbold Herre Senior B - sommerturneringen | Pulje 3 Helsingør Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1
107218
24.
20:40 Helsingør Håndbold Dame Senior A - Sommerturneringen | Pulje 1 Team Nørrebro Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
108412
25.
19:45 Gilleleje HK Herre Senior B - sommerturneringen | Pulje 3 Gentofte-Vangede HK Gilleleje-hallen
108152
27.
20:30 Espergærde IF Dame Senior B - Sommerturneringen | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold Espergærde-hallen
107095
28.
18:00 Espergærde IF U-13 Drenge B - sommerturneringen (06) | Pulje 2 Helsingør Håndbold Espergærde-hallen
107882
28.
18:50 Espergærde IF U-12 Pige B - sommerturnering (07) | Pulje 2 Freja HK Espergærde-hallen

Vælg forbund

Luk